Nowy pojemnik składany dla Euro Pool System
05.05.2003

Euro Pool System, europejski lider w dziedzinie opakowań wielokrotnego użytku, zaprezentował na targach Fruit Logistika w Berlinie nowy typ pojemnika składanego. Projekt został zrealizowany w ścisłej współpracy z firmą bekuplast, która także wystąpiła jako partner produkcyjny. Także przy nowym pojemniku zdecydowano się na zastosowanie sprawdzonej od lat zasady Clever Box.

Model „610”- tki (wymiar w stanie rozłożonym 60 x 40 x 10 cm) jest całkowicie nowy i stanowi prototyp nowej generacji pojemników składanych, którą Euro Pool System będzie w najbliższych latach rozwijał. Nowy pojemnik składany w stanie rozłożonym ma wysokość 10 cm, a w stanie złożonym 3 cm. Podczas transportu i magazynowania daje to zatem możliwość redukcji zajmowanego miejsca o 70%. „610” – tka sztapluje się oczywiście z poprzednimi modelami pojemników Euro Pool System i znajduje wiele zastosowań, dla przykładu opakowanie do małych owoców np. brzoskwiń. Poza tym pojemnik doskonale nadaje się do pokrojonych i zapakowanych artykułów spożywczych.

Pierwsza partia pojemników zostanie przekazana klientom, którzy w pierwszej kolejności zgłosili zapotrzebowanie na tego typu pojemniki. W przeciągu jednego roku będą w użytku klientów pierwsze setki tysięcy pojemników „610”.

Obszerne sprawozdanie o pojemniku znajdą Państwo na stronie: www.europoolsystem.com

[powrót] [back]