Nowe Big-Boxy
02.03.2004

Wdrażając Clever Move Box firma Clever-Box International (Joint-Venture firm bekuplast GmbH i Schoeller Wavin Systems) prezentuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie opakowań transportowych wielokrotnego użytku z możliwością redukowania objętości. Redukcja objętości w stanie pustym wynosi do 79% i dlatego jest to opakowanie interesujące przede wszystkim dla operatorów logistycznych działających w sektorze opakowań wielokrotnego użytku.

Pojemnik posiada opatentowany mechanizm składania, gwarantujący prostotę i pewność w użytkowaniu opakowania. Obecnie pojemnik dostępny jest w następujących wymiarach: 300 x 400 x 240 mm , 600 x 400 x 340 mm i 800 x 600 x 465 mm .

Clever Move Box jest pierwszym tego typu opakowaniem, w którym oprócz nacisku na funkcjonalność postawiono na możliwość prezentacji zapakowanego towaru. Pojemnik może być zaopatrzony w osobliwą strukturę powierzchni i mieć zastosowanie jako pojemnik do prezentacji produktów. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę na zawiasach z możliwością zaplombowania jej.


[naprzód] [powrót]