Pojemnik typu Clever Move Box
04.07.2003

Wdrażając Clever Move Box firma Clever-Box International (Joint-Venture firm bekuplast GmbH i Schoeller Wavin Systems) prezentuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie opakowań transportowych wielokrotnego użytku z możliwością redukowania objętości. Redukcja objętości w stanie pustym wynosi do 79% i dlatego jest to opakowanie interesujące przede wszystkim dla operatorów logistycznych działających w sektorze opakowań wielokrotnego użytku.

Pojemnik posiada opatentowany mechanizm składania, gwarantujący prostotę i pewność w użytkowaniu opakowania. Obecnie pojemnik dostępny jest w następujących wymiarach: 300 x 400 x 240 mm, 600 x 400 x 340 mm i 800 x 600 x 465 mm.

Clever Move Box jest pierwszym tego typu opakowaniem, w którym oprócz nacisku na funkcjonalność postawiono na możliwość prezentacji zapakowanego towaru. Pojemnik może być zaopatrzony w osobliwą strukturę powierzchni i mieć zastosowanie jako pojemnik do prezentacji produktów. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę na zawiasach z możliwością zaplombowania jej.

Innymi zaletami pojemnika są:

- opatentowana technika zatrzasków do składania i rozkładania pojemników
- możliwe wysokie obciążenia kątowe poprzez sposób zamknięcia Clever Box'a
- wysoka stateczność kształtu i długi okres użytkowania - komfort przenoszenia opakowań poprzez specjalne otwory na ręce


[powrót] [back]