Bekuplast otrzymał wyróżnienie "Produkt Roku 2006"
15.05.2006

Związek branżowy produktów konsumpcyjnych z tworzyw sztucznych (www.fvkk.de) w porozumieniu z przemysłem przetwórstwa tworzyw sztucznych (GKV) nagradza co roku najlepsze nowe produkty z tworzyw sztucznych tytułem "Produkt Roku". Nagradzane są produkty, których forma charakteryzuje się kreatywnością, estetyką i funkcjonalnością. Wyniki konkursu potwierdzają wysoki poziom badań, projektowania i Know-How w niemieckiej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

OW dziedzinie "Powszechnego Zastosowania" pojemnik składany Euro-Crate firmy Bekuplast można uznać za rekordzistę. Nowoczesny pojemnik składany został zaprojektowany jako opakowanie wielokrotnego użytku w logistyce i dystrybucji świeżych produktów. Jako opakowanie "poolingowe" będzie oferowane w całej Europie przez duńską firmę logistyczną. Oficjalne wręczenie nagrody miało miejsce w Dusseldorfie w dniu 09 marca 2006.

Wprowadzając ten produkt firma Bekuplast GmbH wzmocniła swoją pozycję w dziedzinie składanych pojemników z tworzyw sztucznych (możliwość redukcji objętości) i potwierdziła tym pozytywny trend w segmencie opakowań transportowych wielokrotnego użytku.

[powrót] [back]